šicí nitě, vyšívací nitě, hladké příze, pletací příze, polyesterové hedvábí, polyamidové hedvábí, viskozové hedvábí, přírodní hedvábí, polyesterová střiž, polyamidová střiž, viskozová střiž, přírodní střiž, strojní pletení, ruční pletení, přitáčení, skaní, tvarování vzduchem, vzduchové tvarování, družení, družení materiálů, nitě, příze, hedvábí, střiž, polyester, polyamid, viskóza
POLYESTEROVÉ NITĚ

Nitě ze 100% polyesteru, certifikovány ITC, a.s. Zlín, splňují požadavky dokumentu Öko-Tex Standart 100 a technické parametry dle ČSN EN 12590. Nitě SENDY jsou testovány na obsah sloučenin Tinorganic zkušebnou TÜV Produkt und Umwelt GmbH Rheinland/Berlin-Brandenburg.


 • SUPRIM, HEDA - s hladkým povrchem, vysoká pevnost, odolnost a stabilita, odolné vůči oděru, povětrnosti a běžně užívaným chemikáliím a rozpouštědlům.


 • STEP - jádro opředené polyesterovou striží. Použití na průmyslových šicích strojích. Kvalitní doúprava, vysoká odolnost vůči oděru, vlhkosti a dobrá stálobarevnost.


 • SENDY - všestranné použití na vysocevýkonných šicích strojích. Odolnost vůči oděru, vlhkosti, stálobarevnost, trvanlivý a pevný šev.


 • DAREX - nit z tvarovaného polyesterového hedvábí, dobrá elasticita, vysoká krycí schopnost. Především pro spodní krycí a začišťovací švy na overlocích - chapačová nit. Vzhledný a měkký šev, především pro spodní prádlo či pro výrobky z úpletů.

 • HEDVA NITĚ, s.r.o.
  Zábřežská 52, 787 50 Šumperk
  Czech Republic
  Tel. +420 583 222 167
  E-mail: hedva@hedva.net


  Česky English
  zpět